Історія дошкільного підрозділу "Сонечко"

Дошкільний підрозділ «Сонечко» розташований у мальовничому селі Рудники, де чисте повітря завдяки лісам, що взяли його в свої обійми, теплий клімат, багата на рибу річка Рибниця.

Восени 2018 року, а саме 14 листопада, молодий колектив дитячого підрозділу «Сонечко» зустрів своїх перших вихованців. Дитячий підрозділ «Сонечко» знаходиться при Рудниківському ліцеї. Діючим директором на той час був Федорук Василь Васильович. На відкритті садочка було багато гостей, які були щедрі на подарунки: телевізор, ноутбук, гірка кімнатна, пісочниця.

Дітям дуже затишно у садочку з новими меблями та іграшками. Багато зусиль доклали батьки майбутніх вихованців, які своїми силами робили ремонт у приміщенні і облаштовували дитячий майданчик. А також головним спонсором садочка був діючий фермер Тимофійчук Б. В. Садочок відкрився на 2 групи: старша – 18 дітей і різновікова – 22 дітей.

У 2021 році директором дошкільного підрозділу став Січкар Сергій Васильович під керівництвом якого садочок розквітає: на кухню придбана нова індукційна плита; в одну із груп на 5-річний ювілей подарували плазмовий телевізор; Тимофійчук Б. В. передав 10000 гривень на обладнання дитячого майданчика; за сприянням підприємця Мельничука Миколи Івановича було придбано спортивний комплекс і гойданки. У 2024 році дитячий підрозділ «Сонечко» відсвяткував свій 5-річний ювілей. За цей час садочок випустив більше 70 вихованців.

Проектна потужність - 40 місць. На даний час у закладі функціонує 2 групи загальною наповнюваністю 21 дітина: різновікова група – 16 дітей, старша група – 5 дітей.

У 2023 році старша група брала участь у проєкті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізувала ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках СПІЛЬНО-програми дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ і отримали допомогу у вигляді групових та індивідуальних наборів для дітей.

Дитячий підрозділ працює за комплексною програмою «Українське дошкілля». Життя у садочку різнопланове, охоплює всі види діяльності дошкільників, створені всі умови для того, щоб кожна особистість змогла визначитись і самореалізуватися.

Затишок у групових кімнатах та лагідні і ніжні посмішки вихователів щодня зустрічають своїх вихованців.

У садочку працюють люди, які люблять дітей, свою роботу, які створюють умови для розвитку навчання підростаючого покоління.

Кадрове забезпечення педагогічного персоналу:

Директор – 1

Вихователі – 4

Музичний керівник – 1

Медсестра – 1

Помічник вихователя – 2

Кухар – 1

Машиніст прання білизни – 1

Найважливіше завдання закладу – це зміцнення фізичного та психічного здоров’я кожного вихованця використовуючи різноманітні форми та методи роботи з дітьми. При постійній підтримці батьків, громадськості, спонсорів садок оновлюється, осучаснюються інтер’єри, поповнюється навчально-методичне забезпечення. Тут панує щирість і любов до дітей, високий професіоналізм і гармонія. Тут можна усе: мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, гратися, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися.