06.06.2023р.

#UNICEF

#Aсоціаціяпрацівниківдошкільноїосвіти

#дошкілля

Пізнавально та цікаво проходять зустрічі з дітьми в межах реалізації проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні". Проєкт спрямований на розвиток комунікації дітей дошкільного віку, які планують іти до школи, а не охоплені дошкільною освітою. Під час занять діти виконують різноманітні цікаві завдання, які сприяють розвитку у дітей компетентностей, визначених державним стандартом, соціалізації дітей і забезпечення старту перед вступом до 1 класу. Адже наша справа полягає в тому, щоб радість дитинства відбулась за будь-яких умов, не зважаючи на сьогоднішні виклики. Щирі посмішки дітей надихають та заряджають позитивом.

Відео 1

wym-1686081780760

02.06.2023р.

#UNICEF

#Асоціація працівників дошкільної освіти

#дошкілля

У рамках проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні", що реалізує Всеукраїнська громадська організація "Асоціація працівників дошкільної освіти" у рамках СПІЛЬНО-програми дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни Рудниківський дошкільний підрозділ "Сонечко" отримав набори іграшок та обладнання для проведення занять.

Усе отримане обладнання якісне, сучасне, розвивальне та цікаве. Щира подяка за підтримку та турботу про наших дітей.Разом до Перемоги.

UNICEF